نسخه آنلاک چیست؟

نسخه انلاک در بازی های و برنامه های به چه معناست؟

تفاوت نسخه فول آنلاک و آنلاک چیست؟

همانطور که میدانید سایت اندروریفای منعبی برای دانلود بازی ها و برنامه های مود شده ، هک شده ، آنلاک شده و… میباشد. شاید شما هم این عبارت انلاک یا فول آنلاک را در ویژگی های بعضی از بازی ها و برنامه های مود شده و یا پریمیوم در سایت ما دیده باشید و برایتان این سوال پیش آمده باشد که مقصود از این ویژگی چیست و در واقع یعنی چی؟ اگر به دنبال این معنا هستید پس در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

 

 

کلمه لاک (Lock) در معنای لغوی فارسی به معنای قفل است و در واقع کلمه آنلاک (Unlock) به معنای باز کردن قفل است.با دانستن معنی فارسی کلمه آنلاک احتمالا بسیاری از ابهامات برای شما برطرف شده است.

این را هم بخوانید  دانلود فایل کانفیگ 60 اف پی اس برای پابجی موبایل PUBG Mobile 60Fps

به طور کلی آنلاک بودن به معنای باز بودن قفل قسمت هایی از برنامه یا بازی است که در نسخه معمولی یا حالت عادی قفل است و برای باز کردن آن باید هزینه پرداخت کنید و یا مراحل بازی را عبور کنید و یا حد مشخصی از پول یا سکه در بازی جمع آوری کنید و… تا بتوانید آیتم مورد نظر را آنلاک و باز کنید.

به عنوان مثال آنلاک بودن میتواند شامل باز بودن مراحل بازی یا مثلا باز بودن ماشین های یک بازی ماشینی است که در حالت معمول باید با سکه خریداری کنید اما در نسخه آنلاک باز هستند.

یا مثلا در در برخی از برنامه ها برخی ویژگی های برنامه مخصوص کاربران vip یا Premium برنامه است. اما در نسخه آنلاک شده این ویژگی های برای شما باز و قابل استفاده است.

مثال های اینچنینی زیادی برای باز و آنلاک بودن آیتم ها در بازی ها و برنامه های اندرویدی میتوان زد اما چیزی که شما نیاز دارید بدانید همان هست که در نسخه آنلاک در واقع قسمت هایی از بازی یا برنامه که در حالت عادی به آن دسترسی ندارید و قفل است و یا باید خریداری کنید بنا بر نوع نسخه آنلاک شده باز هستند و میتوانید به صورت رایگان از آنها استفاده کنید.

این را هم بخوانید  نسخه مود شده (MOD) چیست؟ آیا نسخه مود شده در اندروید ویروس و خطرناک است؟

معمولا در بازی های و برنامه های فول آنلاک تمام قسمت ها و آیتم های موجود در بازی یا برنامه باز و آنلاک هستند. این مورد میتواند در نسخه هایی که صرفا با نام انلاک خوانده میشود هم به همین ترتیب باشد و یا فقط قسمتی از برنامه انلاک و باز باشد.

اگر شما نیز تجربه ای در این زمینه دارید میتوانید از بخش کامنت ها با دیگران به اشتراک بگذارید

ADS
نویسنده: Hadi
نظرات: 2 نظر

برچسب ها

دیدگاه های کاربران

guest

2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب بر اساس